SOŠ pro administrativu Evropské unie se zapojila do mezinárodního projektu ve strategickém partnerství škol v rámci programu Erasmus+ „21st Century Business Education“. Hlavním cílem projektu je vytvoření patnácti výukových modulů pro žáky i učitele, které budou respektovat požadavky zaměstnavatelů v ekonomice a administrativě ve 21. století.

Na tříletém projektu spolupracujeme s odbornými školami BBS Rotenburg z Německa, Point College v Porvoo z Finska, ROC de Leijgraaf v Oss z Nizozemí a Peterborough Regional College z Velké Británie. Již na prvním pracovním setkání, které se uskutečnilo od 16. do 18. září v nizozemském Oss, bylo zřejmé, že jednoznačným přínosem projektu budou nejen samotné výstupy, ale především kontakty a sdílení zkušeností mezi učiteli a managementy zapojených škol.

Další setkání se uskuteční v prosinci letošního roku a jeho hostitelem bude naše škola. Věříme, že se ponese ve stejném pracovním, konstruktivním a především přátelském duchu, jak tomu bylo i v Oss.

Galerii z akce naleznete zde.