Jak si vybrat jídlo

Na internetu zpřístupněn jídelní lístek na další období, podle kterého si každý může objednat jídlo. Všichni studenti jsou přihlašováni automaticky, pokud jsou na jejich účtu peníze (u zaměstnanců tato podmínka není).

Objednejte si jídlo přes internet

Informace o jídelně a pokyny pro strávníky
Přihláška do školní jídelny
Provozní řád jídelny
Žádost o vyplacení přeplatku za stravné na účet, plná moc k vyplacení přeplatku hotovost

Jak platit obědy

Studenti jsou povinni uhradit stravné na obědy vždy do 20. dne v měsíci na měsíc následující. Bez peněz na účtu se nelze přihlásit ke stravování. Doporučujeme provádět platbu trvalým bankovním příkazem.

Cena jídla pro žáky:

Oběd 30 Kč
Ubytovaní studenti mají navíc:
Snídaně + přesnídávka 29 Kč
Večeře + svačina 41 Kč

Vyúčtování bude provedeno na konci školního roku.

Číslo účtu školní jídelny:        115 – 4472060237/0100

Jak odhlásit obědy

Na webu www.strava.cz

V případě nemoci do 7:30  na tel. 281012784 nebo 605 295 533 (raději SMS)

Neposílejte prosím textové zprávy, které se týkají odhlášení stravy na pevnou linku. Přes tento automat nelze obsah zprávy identifikovat.

Dlouhodobé odhlášení stravy nebo ukončení stravování je nutné řešit s vedoucí školní jídelny osobně nebo e-mailem.