Prohlášení o přístupnosti dle zákona č. 99/2019

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI DLE ZÁKONA Č. 99/2019

Webová prezentace Střední odborné školy pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911 je tvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Obsah splňuje požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Uspořádání a ovládání webových stránek je navrženo tak, aby byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

INFORMACE PREZENTOVANÉ V JINÝCH FORMÁTECH

Na našich webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX, PDF a PPT, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké, a proto pak doporučujeme jejich stažení. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

KONTAKT NA ADMINISTRÁTORA WEBU

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu d.nazarov@skolaeupraha.cz.

ZÁKON Č. 99/2019 V CELÉM JEHO ZNĚNÍ NAJDETE ZDE:

Zákon č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů

 

Čeština